SLEDUJTE NÁS:

AKTUÁLNĚ z Web4U

Reportáž: Vyhlášení Microsoft Awards 2011

Aktuality > Reportáž: Vyhlášení Microsoft Awards 2011

18. 04. 2011 | Napsali o nás | ChannelWorld.cz

Reportáž: Vyhlášení Microsoft Awards 2011 - Aktuality

Společnost Microsoft, vyhlásila výsledky 13. ročníku Microsoft Awards a předala ocenění parterů s nejlepšími projekty v 10 kategoriích. Kteří partneři a s jakými projekty uspěli?

Na vyhlášení výsledků 13. ročníku Microsoft Awards, které se uskutečnilo 6. 4. 2011 v sálu Aquarius v sídle firmy, přivítal partnery Roman Cabálek, generální ředitel české pobočky. Po úvodním slově a poděkování partnerům za úspěšnou spolupráci byli postupně vyhlášeni finalisté a vítězové deseti kategorií z 87 přihlášených projektů.

...

Nejlepší řešení v oblasti Virtualizace vyhlásil Martin Tolar, ředitel pro sektor malých a středních firem a partnerskou síť Microsoftu.

Finalista: KPCS CZ (převzal Martin Pavlis) – Komplexní konsolidace serverové IT infrastruktury ve společnosti KIA Motors. Vysokou dostupnost zajistilo Hyper-V R2, dohled probíhá prostřednostem System Center Essentials 2007 a zálohování pomoci Data Protection manager.

Finalista: Calyx (převzal Martin Pasch) – Virtualizace serverů pro Povodí Moravy. Projekt pomohl snížit počet fyzických serverů z přibližně 25 na 5 a zajistil rychlejší reakce IT při požadavku dalších implementací a rozšíření.

Roman Cabálek a Jiří Karpeta gratulují zástupcům společnosti CNSAbsolutní vítěz: Web4U (převzal Ivo Machulda) – Platforma Windows a nasazení Hyper-V Cloud v instituci Český červený kříž. Řešení zajistilo vysokou dostupnost, SLA 99,9 % a v případech jako jsou přírodní katastrofy okamžité navýšení kapacity i výkonu.

...

zpět na Aktuality