SLEDUJTE NÁS:

AKTUÁLNĚ z Web4U

Microsoft ocenil nejzajímavější projekty realizované u zákazníků v Česku

Aktuality > Microsoft ocenil nejzajímavější projekty realizované u zákazníků v Česku

7. 04. 2011 | Napsali o nás | microsoft.com

Microsoft ocenil nejzajímavější projekty realizované u zákazníků v Česku - Aktuality

Soutěž Microsoft Awards 2011 ukazuje zákazníkům, jak zvýšit efektivitu a snižovat náklady.

Společnost Microsoft vyhlásila výsledky třináctého ročníku soutěže Microsoft Awards 2011. V té se každý rok vybírají a oceňují nejzajímavější IT projekty realizované certifikovanými partnery společnosti Microsoft. Soutěže se letos zúčastnilo 87 projektů, což je o téměř dvacet více, než loni. Partneři soutěžili v devíti kategoriích, které zahrnovaly i dvě nové z oblasti cloud computingu.

„Prostřednictvím projektů oceněných v rámci soutěže jsme v praxi schopni všem současným i potenciálním zákazníkům na konkrétních příkladech ukázat, že i díky často menším investicím, avšak do správně zvolených řešení, mohou zefektivnit své fungování a snížit náklady,“ řekl Roman Cabálek, generální ředitel společnosti Microsoft v České republice.

Všech 87 projektů, které partneři do soutěže přihlásili, hodnotila odborná komise složená z představitelů Microsoftu a expertů z jednotlivých oblastí. Při hodnocení přikládali porotci největší váhu především jasné definici obchodních cílů projektu, jeho inovativnosti i vyčíslení konkrétních přínosů pro zákazníka. Získané ocenění pomůže partnerům se zviditelnit a získat tím na trhu určitou konkurenční výhodu.

V rámci letošního ročníku vyhlásil Microsoft i dvě nové kategorie v oblasti cloud computingu. Ocenil tak i nejúspěšnější realizované projekty z oblasti řešení Microsoft Online Services – Office 365 nebo platformy Windows Azure, která umožňuje partnerům vyvíjet pro zákazníky vlastní cloudové aplikace hostované v datacentrech společnosti Microsoft.

...

Virtualizace

Vítěz – Web4U: Platforma Windows a nasazení Hyper-V Cloud v instituci Český Červený Kříž

Finalista – KPCS CZ: Komplexní konsolidace a virtualizace serverové IT infrastruktury ve společnosti KIA Motors

Finalista – CALYX: Konsolidace serverů v Povodí Moravy

...

zpět na Aktuality