SLEDUJTE NÁS:

AKTUÁLNĚ z Web4U

24. 09. 2013 | Tisková zpráva | Web4U s.r.o.

100% hodnocení v certifikaci CZ.NIC - Aktuality

V nezávislé certifikaci sdružení CZ.NIC, jako provozovatele registru .cz domén a registrační autority, získala společnost Web4U nejen maximálních 5 hvězdiček možného hodnocení, ale opět zároveň splnila všechna hodnotící kritéria na 100 %.

Společnost Web4U byla v letošním hodnocení podruhé vyhlášena profesionálním certifikovaným registrátorem splňujícím kritéria sdružení CZ.NIC na 100%. Tato kritéria podrobují celkem českých 44 registrátorů přísným průzkumům, podle nichž udělují hodnocení a následné ocenění.


V procesu certifikace je každá společnost poskytující služby v registraci českých národních domén hodnocena ve 4 oblastech - v samotném procesu registrace domén, existenci navazujících služeb, kvalitě nápovědy a rozsahu dokumentace a technické funkčnosti webu. Jedná se o náročné hodnocení, které je zaměřeno na procesní a kvalitativní aspekty služeb spojených s registrací domén. Hodnocené parametry souvisí s zejména se zákaznickou přívětivostí a bezpečností pro držitele domén. Sdružení CZ.NIC zařadila pro důkladné prověření do posuzovaných oblastí několik desítek kritérií.

"Tato certifikace je pro nás velmi důležitá a utvrzuje nás v tom, že se kráčíme správnou cestou a že naše dlouholetá snaha o vylepšení služeb má své výsledky. Zároveň nám hodnocení ukázalo, že náš přístup k bezpečnosti a ochraně domén při jejich převodech a změnách údajů, který řada ostatních registrátorů nezvládá, je správný." nechal se slyšet generální ředitel společnosti Mgr. Jan Bednář.

"Velice si vážíme toho, že jsme všech 47 hodnocených kritérií splnili už podruhé a samozřejmě uděláme vše pro to, aby tomu tak bylo i v následujících letech."

Hodnocení 100 % si společnost Web4U zasloužila také pro nepřetržitou zákaznickou podporu, kterou dnes poskytujeme všemi dostupnými komunikačními kanál. Novinkou v oblasti služeb týkajících se domén je možnost nechat si bezplatně zřídit webhostingový tarif Vizitka ke každé zakoupené .cz doméně. Nastavení jednoduché internetové prezentace pro tento tarif lze intuitivně ovládat z klientské sekce.