SLEDUJTE NÁS:

AKTUÁLNĚ z Web4U

20. 08. 2014 | Tisková zpráva | Web4U s.r.o.

100% hodnocení v certifikaci CZ.NIC za rok 2014 - Aktuality

V každoroční nezávislé certifikaci sdružení CZ.NIC získala společnost Web4U s.r.o., opět nejlepší hodnocení, tzn. 100% z hodnotících kritérií a ocenění 5 hvězdiček, což je nejvyšší možné hodnocení. Tato certifikace je považována za velmi důležitou, jelikož potvrzuje kvalitu registrátora již potřetí.

Pro Web4U s.r.o. toto hodnocení přináší v letošním roce také nejvyšší titul: „Registrátor certifikovaný pro maloobchod“ díky splňení všech požadavků sdružení CZ.NIC na 100%. Tato kritéria podrobují všech 44 registrátorů pod sdružením CZ.NIC přísným průzkumům, podle nichž udělují hodnocení a následné ocenění.


V procesu certifikace je každá společnost poskytující služby v registraci českých národních domén hodnocena v předem daných oblastech - v procesu registrace domén, existenci ostatních služeb souvisejících s doménami, kvalitě nápovědy a dokumentace a v neposlední řadě technické funkčnosti webu.


Díky tomuto výsledku je naše společnost jediným registrátorem v České republice s hodnocením 100% již potřetí v řadě.


Hodnocení 100% si společnost Web4U s.r.o. zasloužila také pro nepřetržitou zákaznickou podporu, kterou dnes poskytujeme všemi důležitými komunikačními kanály.