Nejrychlejší cesta k vašemu novému projektu

Automatická instalace populárních OpenSource aplikací spustí váš webhosting s připravenou prezentací

  • včetně .CZ domény na jeden rok
  • 21 dní zdarma na testování
  • 99,999 % garance dostupnosti
  • technická podpora

49 Kč / měsíc

Vyberte aplikaci, kterou chcete instalovat na váš nový hosting

Tvorba a správa webových stránek

Tvorba a správa e-shopu

PrestaSHOP

WordPress je software pro tvorbu a správu webových stránek, zaměřený na jednoduchost, rychlost a použitelnost. Chcete publikovat a netrápit se složitým nastavením? Pak zvolte WordPress je bezplatný…

Na jádru aplikace se podílejí stovky dobrovolníků z WordPress komunity. Pro WordPress je volně dostupných mnoho pluginů a grafických témat, kterými můžete vytvořit téměř cokoliv co si dokážete představit. V součastnosti používá tento systém správy a tvorby webu více než 60 miliónů lidí. WordPress od verze 3.0 umožňuje správu více webů pod jednou instalací.

pokračovat x

Joomla! se řadí k jedněm z nejpopulárnějších Open Source redakčních systémů, který využívají milióny webů.

Joomla! si vybrali jednotlivci, malé a střední podniky i velké organizace po celém světě. Umožňuje snadno vytvořit a vybudovat řadu webových stránek a webových aplikací. Nainstalujte Joomlu, vyberte si vzhled vašeho nového webu z tisíců šablon, pište články, vytvářejte fotogalerie, diskuzní fora nebo chat.

pokračovat x

Drupal je redakčním platforma, kterou používá miliony webových stránek a aplikací. Drupal je postaven modulárním způsobem a udává jako svou filozofii přehlednost kódu a otevřenost API.

Je vytvořen podporován a rozvíjen aktivním a různorodým společenstvím lidí po celém světě. Na Drupalu lze stavět vše od osobních blogů až k podnikovým aplikacím. Tisíce rozšiřujících modulů a grafických témat vám umožní vytvářet stránky dle vašich představ.

pokračovat x