Nejrychlejší cesta k vašemu novému projektu

Automatická instalace populárních OpenSource aplikací spustí váš webhosting s připravenou prezentací

  • včetně .CZ domény na jeden rok
  • 21 dní zdarma na testování
  • 99,999 % garance dostupnosti
  • nonstop technická podpora

49 Kč / měsíc

Vyberte aplikaci, kterou chcete instalovat na váš nový hosting

Tvorba a správa webových stránek

Tvorba a správa e-shopu

PrestaSHOP

Internetové fórum

phpBB

Dokumentace

DokuWiki

WordPress je software pro tvorbu a správu webových stránek, zaměřený na jednoduchost, rychlost a použitelnost. Chcete publikovat a netrápit se složitým nastavením? Pak zvolte WordPress je bezplatný…

Na jádru aplikace se podílejí stovky dobrovolníků z WordPress komunity. Pro WordPress je volně dostupných mnoho pluginů a grafických témat, kterými můžete vytvořit téměř cokoliv co si dokážete představit. V součastnosti používá tento systém správy a tvorby webu více než 60 miliónů lidí. WordPress od verze 3.0 umožňuje správu více webů pod jednou instalací.

pokračovat x

Joomla! se řadí k jedněm z nejpopulárnějších Open Source redakčních systémů, který využívají milióny webů.

Joomla! si vybrali jednotlivci, malé a střední podniky i velké organizace po celém světě. Umožňuje snadno vytvořit a vybudovat řadu webových stránek a webových aplikací. Nainstalujte Joomlu, vyberte si vzhled vašeho nového webu z tisíců šablon, pište články, vytvářejte fotogalerie, diskuzní fora nebo chat.

pokračovat x

Drupal je redakčním platforma, kterou používá miliony webových stránek a aplikací. Drupal je postaven modulárním způsobem a udává jako svou filozofii přehlednost kódu a otevřenost API.

Je vytvořen podporován a rozvíjen aktivním a různorodým společenstvím lidí po celém světě. Na Drupalu lze stavět vše od osobních blogů až k podnikovým aplikacím. Tisíce rozšiřujících modulů a grafických témat vám umožní vytvářet stránky dle vašich představ.

pokračovat x

PrestaShop je rychlé, efektivní a snadno použitelné e-commerce řešení. Poskytuje vše, co potřebujete k provozu a údržbě úspěšného online obchodu.

Celosvětově Prestashop používá více než 125 000 obchodníků. Presta shop získal v roce 2010 a 2011 ocenění Nejlepší open-source e-shopová aplikace. Technická podpora je poskytována na oficiálním fóru tohoto systému, kde si pomáhá skupina více než 350 000 aktivních členů.

pokračovat x

PhpBB je oblíbený, bezplatný open source systém pro vytvoření interaktivního fóra používající serverový skript PHP a podporující širokou škálu databázových systému.

Šablonovací systém vytvořený pro jednoduchost používání a rychlé a jednoduché úpravě. Mezinárodní podpora včetně phpBB.cz, dále překlady do více než 50 jazyků světa. Vývojáři mohou tvrdit, že mají největší mezinárodní podporu ze všech internetových systému pro fóra. Obrovská komunita uživatelů, nabízející bezplatnou podporu, modifikace a styly.

pokračovat x

DokuWiki je standardy dodržující, jednoduše použitelná forma Wiki, zaměřená především na vytváření dokumentace všeho druhu. Všechna data jsou uložena v obyčejných textových souborech a tudíž není potřeba databáze.

Je cílena na vývojové týmy, pracovní skupiny a malé firmy. Má jednoduchou, ale silnou syntaxi, která dbá na to, aby datové soubory byly čitelné i mimo Wiki a zjednodušuje vytváření strukturovaných textů.

pokračovat x