SLEDUJTE NÁS:

Začněte používat VPN a zajistěte si bezpečné procházení internetu

VPN je virtuální privátní síť, která nabízí spolehlivou metodu šifrování dat pro vytvoření externího připojení k interním datovým zdrojům. Vzhledem k jednoduchosti služby ji aktivně využívají nejen firmy, ale také ti, kterým záleží na bezpečnosti internetového připojení, anonymitě prohlížeče a umístění IP adresy.

Díky této službě budete moci:

Začněte VPN používat ihned a zajistěte si bezpečné procházení Internetu!


VPN tarify
1 měsíc
3 měsíce
6 měsíců
12 měsíců
Přenos dat
neomezeně
Počet zařízení
10
Šifrování
AES-256
Protokoly
L2TP/IPsec, OpenVPN, PPTP, IKEv2
Aplikace
Windows, Mac, iOs VPN, Android
Lokality
63
Cena za prodloužení (měsíc)
266 Kč
(220 Kč bez DPH)
248 Kč
(205 Kč bez DPH)
235 Kč
(195 Kč bez DPH)
205 Kč
(170 Kč bez DPH)
Zřízovací cena (měsíc)
266 Kč
(220 Kč bez DPH)
223 Kč
(185 Kč bez DPH)
187 Kč
(155 Kč bez DPH)
102 Kč
(85 Kč bez DPH)
objednat objednat objednat objednat
  • Při použití služby VPN se historie procházení neukládá, protože IP adresa použitého poskytovatele připojení k internetu je nahrazena IP adresou služby VPN. Tímto způsobem je zajištěna anonymita prohlížení.
  • Služba VPN vám umožňuje vybrat si IP adresu země, kterou chcete použít. Tímto způsobem můžete vidět obsah nebo používat jiné služby, které jsou v určité oblasti blokovány (například v Litvě).
  • Veřejné Wi-Fi hotspoty jsou považovány za extrémně nezabezpečené, proto se nedoporučuje připojovat se ke kriticky citlivým osobním údajům při používání veřejného Wi-Fi hotspotu: bankovní účty, osobní e-maily. poštou nebo podobně Služba VPN řeší tento problém se zabezpečením pomocí připojení VPN k šifrování připojení. S pomocí služby VPN se tedy můžete bezpečně a s jistotou připojit k veřejným internetovým bodům.

Ke službě PrivateVPN můžete připojit až 10 zařízení.

Můžete si vybrat z více než 200 IP serverů v 63 různých zemích.

Je to extrémně snadné: jakmile si službu zakoupíte, vyberte si, kterou aplikaci chcete používat, a během pár minut se snadno přihlaste.Mezi našimi klienty jsou také: