SLEDUJTE NÁS:

Výdělek - často kladené dotazy

Otázky a odpovědi - obecné

Co je to Výdělek?

Výdělek je naše nabídka pro vás. Za to, že nám zajistíte nového zákazníka pro službu Webhosting nebo Serverhosting, vám jako odměnu vyplatíme provizi za jeho zprostředkování, a to z každé zákazníkem provedené platby za webhostingové či serverhostingové služby.

Kde se lze zaregistrovat?

Pro zaregistrování a získání vašeho osobního RID stačí vyplnit registrační formulář na stránce registrace, na e-mail uvedený při registraci pak obdržíte přidělené RID. Ukázky použití pak naleznete i ve svém účtu. Do svého účtu se přihlásíte zadáním přístupových údajů do okénka Přihlášení do klientské sekce na stránce www.web4u.cz/klientska-sekce.

Jak je zajištěna identifikace zprostředkování?

Pro správnou identifikaci vámi zprostředkovaného zákazníka je třeba, aby na naše stránky přistoupil pomocí adresy ve formátu http://www.web4u.cz/rid/vase-rid-cislo nebo např. http://www.web4u.cz/rid/vase-rid-cislo/webhosting a provedl objednávku služeb.

Svoji provizi dostanete i v případě, že zákazník provede objednávku později a při příštím přístupu na naše stránky již nepoužije speciální formát adresy s číslem RID.

Systém si za tímto účelem uchovává o daném zákazníkovi informace po dobu 30-ti dnů.

Co je třeba splnit pro první výplatu?

Pro první výplatu je třeba zprostředkovat 3 platící zákazníky. Následně vám bude na korespondenční adresu zaslána zprostředkovatelská smlouva. Po jejím podepsání a zaslání zpět bude provedena výplata. Každá další výplata již probíhá automaticky po dosažení vámi stanoveného limitu pro výplatu.

Jak často je výplata prováděna?

Připsání odměn za zprostředkované zákazníky probíhá vždy po vystavení daňového dokladu za objednané služby, výplata je pak provedena po dosažení vámi stanoveného limitu (výplatní termín je nepravidelný - většinou ke konci kalendářního čtvrtletí). Platba je provedena dle vaší volby převodem na bankovní účet nebo složenkou. O provedené platbě jste v případě zájmu informováni e-mailem.

Jakým způsobem je výplata vyplácena?

Ve svém učtu máte na výběr ze dvou způsobů výplaty. Převod na bankovní účet (je třeba jej mít v účtu vyplněn) nebo zaslání výplaty složenkou na korespondenční adresu. Tyto údaje je třeba udržovat aktualní, aby vám bylo možné výplatu doručit. Platba je snížena o naše náklady spojené s převodem částky, proto je výhodnější zvolit variantu převodu na účet.

Kolik peněz lze získat?

Počáteční bonus je 100 až 500 Kč podle objednané služby (počáteční bonus je vyplacen pouze pokud zákazník zaplatí minimálně na půl roku dopředu), k tomu se pak pravidelně připočítavají procenta z měsíčního poplatku ve zvoleném tarifním programu. Aktivní zprostředkovatelé od nás dostávají až desetitisíce korun měsíčně.

Příklad:

Vámi zprostředkovaný zákazník si objedná webhostingový tarifní program Business s volbou předplacení na 12 měsíců.

počáteční bonus 500 Kč
měsíční provize za zákazníka 71,10 Kč
1. rok získáte 1353,20
každý další rok získáte 853,20

Je výše výplaty limitována?

Výše výplaty není celkově limitována, záleží pouze na vašich schopnostech. Aktivní zprostředkovatelé od nás dostávají až desetitisíce korun měsíčně.

Po jakých částkách je výplata prováděna?

Nejnižší limit pro provedení výplaty je 200 Kč, nejvyšší 10.000 Kč. Limit si můžete upravit ve svém účtu.